Відкритий турнір першості з пляжного волейболу

23 серпня 2019 року в селі Софіївка Костянтинівського району пройшов відкритий турнір першості з пляжного волейболу, в рамках ІІІ районного фестивалю української культури «Вільний степ», присвяченого Дню Державного Прапора України та Дню незалежності України.
 
Пляжний волейбол – один з найпопулярніших способів активного відпочинку влітку.
 
Змагання в с. Софіївка набирають обертів та здобувають популярність не лише серед жителів району, приїжджають команди з інших районів та міст.
 
У змаганнях взяли участь 17 команд, учасниками є професіонали та любителі (с. Зоря, с. Маркове, с. Веролюбівка, с. Олександро-Калинове, Іллінівська ОТГ, «Свобода» с. Софіївка, Софіївський НВК, с. Шахове Добропільский район (Шаховська ОТГ), «СБ» смт. Новогригорівка м. Дружківка, подружжя з м. Дружківка, «Хіт» м. Дружківка, «Боси» м. Костянтинівка, куми з м.Костянтинівка, команда з м.Краматорськ).
 
Всі ігри проводились за системою пляжного волейболу на вибування до двох поразок. Високий рівень фізичної підготовки та неабияку майстерність у грі у волейбол демонстрували спортсмени на майданчиках. Незважаючи на спеку та палюче сонце, гравці боролись за перемогу до останнього.
 
I місце отримала команда з м. Краматорськ (Віктор Барановський, Євген Горишний),
II місце юнаки з с. Софіївка (Гаврилаш Сергій, Строган Дмитро),
III місце – команда «Смолянка» с. Олександро-Калинове (Скрипник Артур, Шинкаренко Андрій),
IV місце завоювала команда «Мрійники» з м. Дружківка та м. Костянтинівка (Баркалов Євген, Талалаєв Андрій).
Переможці та призери отримали грамоти, кубки та медалі.
 
Дуже важливо проводити такі турніри, адже вони допомагають спортсменам зробити все, аби спорт ставав все популярніше. Їх місія ровиток спорту та здорового способу життя.