Відкрита Першість Костянтинівського району з волейболу

01 березня 2018 року на базі Софіївського НВК відбулась традиційна відкрита Першість Костянтинівського району з волейболу серед команд хлопців та дівчат, присвячена святкуванню весняних свят. Змагання проводилися з метою залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, формування навичок здорового способу життя та активної життєвої позиції, популяризації волейболу як масового виду спорту, підвищення спортивної майстерності учнів.
Захід відбувся за участю Максима Васильовича Крилевського начальника відділу Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, начальника відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації Наталії Анатоліївни Костомарової, завідувача методичного кабінету відділу освіти Вікторії Анатоліївни Ходакової.

Під час проведення змагань учні продемонстрували згуртованість своїх команд, майстерність, прагнення до перемоги, добрі фізичні та психологічні якості. Запекла боротьба на майданчику і напружені емоції серед вболівальників панували в спортивній залі до останніх хвилин гри.

У наполегливій боротьбі серед команд хлопців призерами стали:
ІІ місце – Софіївський НВК;
І місце – Слов’янський технікум ЛНАУ.
У змаганнях між командами дівчат призерами стали:
ІІІ місце – Марківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Слов’янський технікум ЛНАУ;
І місце – Софіївський НВК.
Усі команди були нагороджені грамотами та отримали призи.

Джерело: Відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації