Відкрита першість Костянтинівського району з футболу

28 червня 2020 року на стадіоні «Рекорд» м.Костянтинівка відбулася відкрита першість Костянтинівського району Донецької області з футболу серед команд 2007-2008 р.н. та молодше під девізом «Вболіваємо тільки футболом».
Гостями гри стали голова Костянтинівської райдержадміністрації Олексій Рослов, заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко та заступник голови Костянтинівської міської ради Дмитро Штагер. Гості привітали всіх учасників футбольного турніру та побажали гарної гри і позитивних емоцій.
Організатор турніру є ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради (директор Ігор Жарков) за підтримки відділу культури, молоді та спорту Костянтинівської райдержадміністрації та РБК «Ювілейний» Костянтинівської районної ради.

І місце — ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району;
ІІ місце — ДЮФК «Шахтар» м.Добропілля;
ІІІ місце — ДЮСШ «Колос» Ясинуватського району;
ІV місце — ДЮФК Шахтар г.Торецк;
V місце — ДЮСШ «Колос»-2 Костянтинівського району;
VІ місце — ДЮФК «Донбас» м.Костянтинівка;
VІІ місце — ДЮФК «Восток» м.Костянтинівка.

Турнір пройшов у цікавій боротьбі. Видно, що команди скучили за футболом. Контрольні ігри це одне, а от гра в змаганнях це все-таки інше. Команди були розділені на 2 підгрупи. Ці підгрупи грали у різний час. Потім переможці підгруп зіграли у фіналі. Команди які посіли другі місця в підгрупах зіграли за 3 місце і т.д. У підсумку 1 місце зайняла команда ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району, перегравши у фіналі ДЮФК «Шахтар» м.Добропілля 4-1.
У матчі за 3 місце команда ДЮСШ «Колос» Ясинуватського району з рахунком 1-0 переграла ДЮФК Шахтар г.Торецк.
У матчі за 5 місце ДЮСШ Колос — 2 Костянтинівського району переграла ДЮФК «Донбас» м.Костянтинівка.
7 місце посіла команда ДЮФК «Восток» м.Костянтинівка.
Дякуємо всім за гру. Віримо в краще.