Відкрита першість Костянтинівського району з футболу

24 серпня 2020 року на стадіоні «Рекорд» м. Костянтинівка відбулася відкрита першість Костянтинівського району з футболу серед команд дорослого населення, присвячена Дню Незалежності України та пам’яті ветеранів Костянтинівського футболу Віктора Булавіна та Олега Гордієнка.
Турнір розпочався з привітання команд та гімну України.
З привітальним словом до команд звернулася заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко. Вона побажала учасникам змагань яскравої гри та море позитивних емоцій від турніру. Також Лариса Миколаївна привітала вихованців ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради 2010-2011 р.н., які приїхали з медалями зі всеукраїнських фінальних змагань «Золотий Колос України» м. Скадовськ Херсонської області (хлопці даної вікової групи вперше брали участь у такому турнірі).
У відкритій першості брали участь команди Костянтинівського району (збірна команда с. Білокузьминівки та с. Степанівки), команда Іллінівської ОТГ, ФК «Ветерани» (команда зібрана в основному з гравців 45+ та старші) та дві дитячі команди ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради (виступали поза заліком у турнірі серед дорослих).
У результаті запеклої боротьби перше місце посіла команда Іллінівської ОТГ, друге місце команда Костянтинівського району (с.Білокузьминівка та с.Степанівка), третє місце команда ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради передала команді ФК «Ветерани» м. Костянтинівки.
Організатори заходу — відділ культури, молоді та спорту Костянтинівської райдержадміністрації за підтримки РБК «Ювілейний» Костянтинівської районної ради. Безпосереднім проведенням змагань займався голова ГО КМО ВФСТ «Колос» Володимир Жарков.
По завершенні спортивних змагань призерів нагороджено грамотами та кубками.
Всі учасники змагань отримали масу позитивних емоцій та заряд бадьорості від гри у футбол.
 
Дякуємо всім за участь та підтримку!