«ВідчуйСхід»

Вже другий рік поспіль на сонячному побережжі Азовського моря проводиться молодіжний фестиваль сучасного мистецтва «ВідчуйСхід». Цього року, за підтримки Костянтинівської райдержадміністрації та районної ради, відділу КМСТ в заході взяли участь і працівники Районного будинку культури «Ювілейний».
З метою ознайомлення з молодіжними творчими колективами, зміцнення і розвитку зв’язків між ними та духовного збагачення української сучасної культури «ВідчуйСхід» проходив за різними номінаціями. РБК виступав у напрямку ведучих ігрових програм «Animator festival».
Це звичайно офіційна та стисла інформація, бо передати гамму емоцій просто неможливо. Найцінніше що ми отримали, навіть не диплом, а досвід роботи в даному напрямку (РБК і раніше брав участь в масштабних фестах, але ніколи в ролі аніматорів), цікаві знайомства (GG ГуляйГород) та натхнення на проведення власних заходів.
Дякуємо організаторам фестивалю (управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації та КУ «Донецький обласний навчально-методичний центр культури»), тим, хто втілював сцено- відео- -звуковий задум (ОКП «Центр кіномистецтва та культури») та всім учасникам «ВідчуйСхід».