«Веселі старти»

08 жовтня 2020 року на базі Новодмитрівського НВК відбувся ІІ (районний) етап змагань «Веселі старти» серед школярів Костянтинівського району, який мав на меті формування у дітей сталої традиції до фізичною культурою і спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять, популяризації здорового способу життя, формування змістовного дозвілля та зайнятості дітей.
У змаганнях взяли участь учні 2010 року народження та молодше з п’яти закладів загальної середньої освіти району, а саме: Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кіндратівської СШ І-ІІІ ст., Новодмитрівського НВК, Софіївського НВК, Марківської ЗОШ І-ІІІ ст.
У програму змагань входили чотири комплексні естафети: «Швидкість з м’ячем», «Ловкий м’яч», «Флорбол», «Стрітбол».
Усі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі з урахуванням протиепідемічних вимог. Учасники намагалися щосили прийти до фінішу першими.
Отже, у загальному заліку перше місце посіла команда Софіївського НВК, друге – Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє – Кіндратівської СШ І-ІІІ ст.
Змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я та юності! Усі отримали море позитивних емоцій. Усі команди були нагороджені грамотами та отримали призи від відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації.