«В єдності наша сила»

З метою виховання в учнів патріотизму, поваги до минулого українського народу, демократичних цінностей, поглядів на політичні процеси та процеси державотворення в Україні в Софіївському НВК 22.01.2019 р. були проведені заходи, присвячені Дню Соборності України.
 
Зранку педагог-організатор Балик Л.С. провела святкову лінійку, приурочену Дню Соборності України «В єдності наша сила». Класні керівники 1–11 класів провели бесіди «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», під час яких учні висловлювали свої думки щодо здійснення мрії українського народу про Незалежну Соборну Державу, про майбутнє України.
У бібліотеці оформлена виставка художньо-публіцистичної літератури «Україна Соборна». На другому поверсі та в музеї оформлено інформаційні стенди «Саме тому ми єдині…»
 
Для учнів 1-4 класів самоврядуванням було проведено флешмоб «Україна – Єдина», який став символом об’єднання «Схід та Захід Єдині», для 1-11 класів єдиний урок «Єднання заради незалежності». Найактивнішими в цей день стали учасники квест-гри «Пізнай Україну», переможцями якої стали учні 7 класу, за що і отримали невеликі подарунки.
 
Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Щиро віримо, що територіальна цілісність України, скріплена навіки разом і залишатиметься непорушною.
 
Віри всім нам у гідне майбутнє рідного краю.