В Яблунівці вперше святкували День села

16 вересня 2017 року в селі Яблунівка Костянтинівського району вперше пройшло свято Дня села.

Цього сонячного дня на святкування зійшлися-з’їхалися земляки, гості, вихідці села, які живуть за межами рідного краю.

Розпочали святкування з проведення футбольного матчу між командами ветеранів та молоді.

На святі були присутні заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Таранік, секретар Іллінівської сільської ради Валентина Троян, заступник голови Іллінівської сільської ради Юліана Стужук, староста села Віталій Шаповалов. Гості привітали місцевих жителів зі святом, побажали здоров’я, успіхів у роботі, щедрих врожаїв та миру і спокою у оселях.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт. Хвилини насолоди усім присутнім  протягом кількох годин дарували колективи художньої самодіяльності. Гучними оплесками зустрічали глядачі кожний виступ самодіяльних митців, а ті, в свою чергу, з радістю та любов’ю дарували свій талант. У програмі святкування були також ігри та розваги для дітей і молоді, польова кухня.

Напередодні Дня села яблунівські художніки підготували приємний сюрприз для своїх земляків, а саме стріт-арт на паркані в центральному парку. Але найголовніший здобуток жителів – підготовка місця проведення свята. Мешканці села Яблунівка разом зі старостою В.Шаповаловим протягом 2-х тижнів проводили суботники, під час яких розчистили алеї, підрізали дерева, прибрали чагарники.

Свято зібрало близько 400 людей і місцевих, і гостей.

Дебют яблунівців удався на славу!