Урочисте свято з нагоди 25-річчя з дня створення Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

04 серпня 2017 року у приміщенні Костянтинівської районної ради відбулося урочисте свято з нагоди 25-річчя з дня створення Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Костянтинівської районної державної адміністрації.

На заході були присутні голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов, голова Костянтинівської районної державної адміністрації Наталія Виниченко, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, начальник у справах дітей Донецької обласної державної адміністрації Наталія Тимофеева, заступник директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Донецької обласної державної адміністрації Володимир Дзюмак, начальник відділу молодіжної політики та у справах сім’ї Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Володимир Страшко, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Костянтинівської   районної державної адміністрації з 1992 по 2002 роки Людмила Осіпцова, колишній заступник голови районної державної адміністрації Людмила Наронова, Почесний громадянин Костянтинівського району, депутат районної ради VII скликання Володимир Беленець, директори Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Торецької, Покровської та Костянтинівської міських рад, керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.

Урочистий захід розпочався виступом вокаліста Євгена Зуба.

З нагоди 25-річчя з дня створення Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді учасників та гостей свята привітали голова районної ради Олександр Оносов та голова районної державної адміністрації Наталія Виниченко. На адресу ювілярів лунали слова подяки за їх багаторічну плідну працю, їх високий професіоналізм, відданість обраній справі, особистий внесок в розвиток соціальної роботи. Почесними грамотами та подяками Костянтинівської районної ради були нагороджені Людмила Осіпцова (директор ЦСССДМ з 1992 по 2002 роки), Оксана Торопенко (інспектор загального відділу Іллінівської сільської ради) та Олена Клименко (фахівець із соціальної роботи Костянтинівського ЦСССДМ).

Захід закінчився виступами вокалістів Юрія Лосєва, Наталії Зуйкової-Микитюк, концертмейстера Анатолія Хара. Глядачі зустрічали виступи учасників бурхливими аплодисментами.

На завершення свята пролунав Гімн Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, текст якого написав Олександр Чуміков (поет, сатирик, гуморист клубу творчої молоді «Прометей»).