«Учитель року»

Професія учителя одна із самих шановних, почесних і відповідальних професій. Можна сказати, що учитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить розвиток знань у молодого покоління. Учитель в нашому районі – не просто слово, не просто професія, це наставник, порадник і друг. Таким людям присвячене районне свято «Учитель року», що відбулося 30 березня 2018 року в приміщенні Іванопільського сільського будинку культури.

Традиційним для мешканців нашого району стало урочисте підведення підсумків конкурсів «Учитель року» та «Кращий працівник року» в галузі освіти. Тож переможцями стали:

— «Учитель року 2018»:
у номінації «Учитель фізики» — Марина Олександрівна Семененко (Новодмитрівський НВК);
у номінації «Учитель фізичної культури» — Дмитро Юрійович Гопцій (Новодмитрівський НВК);
у номінації «Учитель української мови та літератури» — Ольга Олександрівна Шевченко (Новодмитрівський НВК);
у номінації «Учитель німецької мови» — Григорій Анатолійович Кривалов (Іванопільська СШ).

— «Кращий працівник року» в галузі освіти – 2018»:
у номінації «Кращий заступник директора закладу освіти» — Олена Анатоліївна Оносова (Іванопільська СШ);
у номінації «Кращий вихователь закладу дошкільної освіти» — Валентина Ярославівна Лєсна (Кіндратівський заклад дошкільної освіти «Журавлик»);
у номінації «Кращий учитель трудового навчання» — Тетяна Михайлівна Літвіненко (Білокузьминівської ЗОШ)
у номінації «Кращий освітній проект заступників директорів» (колективна робота) — Любов Володимирівна Міщенко та Наталія Миколаївна Борисевич (Новодмитрівський НВК).

Переможці і лауреати були нагороджені Почесними грамотами та грошовими винагородами, Подяками, а також призами від народних депутатів. Також подарунком для них стали виступи аматорських колективів, окремих виконавців Костянтинівського району та виставки творчих робіт навчальних закладів.

Всіх присутніх вітали голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Михайлівна Виниченко, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Анатоліївна Костомарова, Іванопільський сільський голова Людмила Володимирівна Лукічова.