Участь в засіданні круглого столу

10 липня 2019 року заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко взяла участь в засіданні круглого столу щодо адміністративно-територіального устрою Донецької області та створення укрупнених районів.
На засіданні було обговорені питання стосовно моделювання адміністративно-територіального устрою області та доцільності створення Бахмутського району в новому форматі.
Експерти національного рівня та представники влади в Донецькій області пропонують формування чотирьох великих районів на підконтрольній українській владі території Донецької області. Це Краматорський, Маріупольський, Волновахський (або Вугледарський) та Покровський. За такими розрахунками до Краматорського району увійде близько 30% території підконтрольної частини Донецької області та 40% усього населення. Щоб розвантажити такий великий район було запропоновано створити в новому форматі Бахмутський район. До оновленого Бахмутського району пропонується включити Бахмут, Костянтинівку, Торецьк, Бахмутський та Костянтинівський район.