Участь в засіданні колегії райдержадміністрації

Заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко взяла участь в засіданні колегії райдержадміністрації, що відбулося 15 січня 2020 року.

В ході засідання колегії було розглянуто питання про результати діяльності Костянтинівського відділення поліції Бахмутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області щодо боротьби зі злочинністю та охорони публічного порядку за 2019 рік.

За 2019 рік до Єдиного обліку Костянтинівського відділення поліції Бахмутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області (далі-Костянтинівський ВП Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області) внесено та зареєстровано 16335 заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події, з них: з ознаками кримінального правопорушення 2197 та 14138 без ознак кримінального правопорушення.
За 12 місяців 2019 року в Костянтинівському ВП Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області було зареєстровано 156 фактів незаконного обігу наркотиків.
Спостерігається велика кількість скоєння на території обслуговування крадіжок кабельно-провідникової продукції та крадіжок грошових коштів із банківських рахунків громадян. У грудні 2019 року зареєстровано 38 крадіжок.
Впродовж 2019 року в провадженні слідчих Костянтинівського ВП Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області знаходилось 4951 кримінальне провадження.
На території Донецької області щоденно заступають наряди поліції з охорони публічної безпеки і порядку на залізничному вокзалі та автостанції.
На профілактичному обліку в ювенальній превенції Костянтинівського ВП Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області перебувають 9 неповнолітніх дітей, на яких заведені обліково — профілактичні справи. З неповнолітніми особами, які перебувають на обліку інспекторами проводиться профілактична робота.
Костянтинівський ВП Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області співпрацює з громадською організацією «Ліга майбутніх поліцейських», з якою проведено 225 заходів.