Участь в засіданні колегії райдержадміністрації.

16 вересня 2020 року голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов взяв участь в засіданні колегії райдержадміністрації.
Під час засідання було розглянуто питання про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років, про стан роботи виконкому Миколайпільської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
З першого питання начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Світлана Сівова доповіла, що з метою якісної та своєчасної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років на засіданні колегії райдержадміністрації 20.05.2020 року були розглянуті підсумки роботи вищезазначених об’єктів у попередньому опалювальному періоді та намічені заходи з покращення їх роботи.
На сьогодні всі котельні, що забезпечують теплопостачання в районі, готові до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.
Житловий фонд комунальної власності до проведення осінньо-зимового періоду підготовлено.
Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації з початку року призначено 1627 субсидій на житлово-комунальні послуги та 269 на тверде паливо.
Підприємства водопостачання займаються підготовкою водопровідних мереж до роботи в осінньо-зимовий період.
ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» проведені заходи з ямкового ремонту доріг, встановлення знаків дорожнього руху, нанесення дорожньої розмітки тощо.