Участь в засіданні колегії райдержадміністрації.

19 серпня 2020 року голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов взяв участь в засіданні колегії райдержадміністрації.
 
Під час засідання було розглянуто питання про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Костянтинівського району на 2020 рік у І півріччі поточного року.
 
Реалізація завдань і заходів Програми економічного і соціального розвитку Костянтинівського району на 2020 рік (далі – Програма) у І півріччі поточного року дозволила досягти певних результатів в галузях економіки, вирішити ряд соціальних проблем.
До зведеного бюджету Костянтинівського району за січень-червень 2020 року надійшло доходів 49274,2 тис.грн., що становить 52,4% до Програми.
Проведено 4 засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Заслухані звіти 92 суб’єктів господарювання щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.
Зусилля сільгосппідприємств та фермерських господарств району в другому кварталі 2020 року були направлені на своєчасне та якісне проведення всього комплексу весняно — польових робіт, заготівлю кормів та підготовку техніки до збиральних робіт.
За підсумками сівби сільгоспкультур під урожай поточного року в районі посівні площі під зерновими культурами складають 15,41 тис. га, що на 3% більш зернової групи у 2019 році, з них озимі зернові культури складають – 10,9 тис. га, ярі зернові культури посіяно навесні на площі – 4,5 тис. га, в тому числі ячмінь 2,86 тис. га. Зернова група складає 56,3 % від ріллі. Програмні показники по посіву зернових культур виконано на 110,9%.
Технічні культури посіяно на площі 9,38 тис. га, в тому числі соняшнику – 8,47 тис. га, що становить до площі посіву минулого року 106,1%. Під врожай поточного року в районі посіяно 336 га льону, озимого ріпаку на площі 576,6 га.
Виробництво валової продукції сільського господарства в постійних цінах 2010 року за перше півріччя 2020 року склало 697,74 тис. грн., що становить 70,2 % до рівня виробництва в першому півріччі 2019 року. Зменшення обсягів виробництва валової продукції пояснюється відсутністю виробництва молока з 1 березня поточного року в ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат», а також відсутністю потреби в заготівлі сіна на підприємстві.
У першому півріччі сільгосппідприємства придбали 3 одиниці сільгосптехніки та обладнання.
Виконувалися заходи Програми в гуманітарній та соціальній сферах.
Між тим, виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Костянтинівського району на 2020 рік триває.