Участь в виїзному засіданні колегії райдержадміністрації

Голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов взяв участь в виїзному засіданні колегії райдержадміністрації, що відбулося 16 травня 2018 року в селищі Новодмитрівка.
 
Перед засіданням учасники колегії відвідали Новодмитрівський НВК, дошкільні навчальні заклади «Дюймовочка» (с-ще Новодмитрівка) та «Колобок» (с-ще Стінки), місцеву амбулаторію та сільський клуб. Також було оглянуто спортивні майданчики зі штучним покриттям та тренажерним обладнанням, які тут з’явилися за ініціативи голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського.
 
Після проведення огляду об’єктів соціально-культурного призначення та перед початком розгляду порядку денного виступив начальник Костянтинівського відділення поліції Віталій Хиврич, який доповів про підсумки роботи Костянтинівського відділення поліції за І квартал поточного року.
 
В ході засідання колегії були розглянуті наступні питання:
1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Костянтинівського району на 2018 рік та основні напрямки розвитку на 2019 та 2020 роки за І квартал поточного року.
2. Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства, установ освіти, культури, охорони здоров’я в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та заходи по забезпеченню стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.
3. Про роботу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації за 2017 рік та 4 місяця 2018 року.