Участь в урочистих заходах, присвячених Дню захисника України

Заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко у складі делегації Костянтинівського району взяла участь в урочистих заходах, присвячених Дню захисника України, які відбулися 14 жовтня 2017 року у м.Бахміт.

Програма святкування включала в себе виставку військової техніки та зброї; виступи духових оркестрів, барабанщиць, військово-патріотичних клубів та скаутських організацій; інтерактив за участю Ліги юних поліцейських; плетіння маскувальної сітки; святковий концерт за участю популярних гуртів української естради. Також були організовані різноманітні виставки сувенірної продукції та майстер-класи.

На святі були присутні керівник Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський; керівник антитерористичної операції на території Донецької та Луганської області генерал-лейтенант Олександр Локота; міністр молоді та спорту Ігор Жданов; начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області генерал поліції ІІІ рангу Микола Семинишин; голови райдержадміністрацій та районних рад; голови ОТГ; міські голови; представники ЗМІ, а також жителі та гості м.Бахмут.