Участь в розширеній апаратній нараді

27 листопада 2019 року заступник голови Костянтинівської районої рали Лариса Степаненко взяла участь в розширеній апаратній нараді з керівниками відділів, управлінь та служб району.

На нараді були розглянуті питання стосовно виплати виконання бюджету району; заробітної плати та пенсій; здійснення соціальних виплат; сплати податків за використання землі; виплати дотації за молодняк великої рогатої худоби; отримання нових автомобілів для закладів охорони здоров’я; ремонту автошляхів; демонтажу аварійних зупинок; роботи закладів освіти; ремонту амбулаторії ЗПСМ у с. Віролюбівка; обліку осіб, які перемістилися з місць та районів проведення ООС; роботи з сім’ями СЖО та багатодітними сім’ями; стану виконавської дисципліни та роботи зі зверненнями громадян, також були розглянуті земельні питання, новини Законодавства України та інше.

Під час апаратної наради завідувач сектору з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Олена Бондаренко продемонструвала відео-презентацію на тему «Підведення підсумків роботи відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації за листопад 2019 року».

Було заслухано доповіді начальника Костянтинівської державної податкової інспекції, заступника начальника загону з організації запобігання надзвичайним ситуаціям ДПРЗ-16 ГУ ДСНС України у Донецькій області, начальника Костянтинівського міськрайнного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, фонду соціального страхування та держпродспоживслужби.

Нараду провів в.о.голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков.