Участь в робочому візиті

7 червня 2019 року Костянтинівський район відвідав голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць. Під час робочого візиту було оглянуто нову амбулаторією загальної практики-сімейної медицини в с. Кіндратівка.

У зустрічі взяли участь голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ісаков, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, головний лікар КП «Костянтинівський районний ЦПМСД» Наталія Ліхтенштейн, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергій Натрус, заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Колесник, начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яніна Ватуліна та представники підрядних організацій.

Будівництво амбулаторії було розпочато у листопаді 2018 року.
На проект з державного бюджету виділено 5,1 млн. грн., співфінансування з місцевого бюджету склало 621,88 тис. грн. З обласного бюджету закуплено медичне обладнання на 674,00 тис. грн. Додатково з місцевого бюджету виділено 57,39 тис. грн. за рахунок яких підключено комунікації, інтернет та електропостачання, встановлено жалюзі, закуплено дитячі меблі та меблі для холу.
В амбулаторії люди можуть отримати первинну, паліативну та невідкладну медичну допомогу, отримати довідки та рецепти, пройти лікування у денному стаціонарі та зробити щеплення.