Участь в онлайн-зустрічі

6 листопада 2020 року заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко взяла участь в онлайн-зустрічі по реалізації нового проєкту «Регіональна мережа журналістів за сталий розвиток на Донбасі».

Під час зустрічі були обговорені цілі та програма проєкту. За участю професійних наставників, учасники створять статті на тему регіонального розвитку, які увійдуть до друкованого збірника.

Проєкт реалізовується Академією української преси спільно з Національною спілкою журналістів України в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.