Участь в обласному спортивно-масовому заході Олімпійське літо «Пляжний SPORT FEST»

3 серпня 2019 року команда Костянтинівського району (представник команди голова ГО КМО ВФСТ «Колос» Жарков В.Л.) взяла участь в обласному спортивно-масовому заході Олімпійське літо «Пляжний SPORT FEST», який проходив на лиманському пляжі «IBIZA BEACH» за підтримки Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». До програми проведення заходу входили змагання з паркового волейболу (4×4), змагання з бадмінтону та змагання з бревном серед чоловіків, жінок та дітей.
На заході були присутні: начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко Сергей Головченко, голова Лиманської об’єднаної територіальної громади Петро Цимідан, начальник управління освіти, молоді та спорту Лиманської об’єднаної територіальної громади Олексій Рокочий.
У змаганнях з волейболу брали участь 9 команд з різних куточків області. Наша команда не потрапила у призери, але проявили бійцівський характер та жагу до перемоги.
Змагання з бадмінтону проходили серед команд чоловіків та команд жінок (2×2). Наші чоловіки та жінки зайняли перші та другі місця і були нагороджені медалями та пам’ятними подарунками.
В естафеті з бревном наш район взяв дуже активну участь і серед чоловіків, і жінок, і дітей. Учень Софіївського НВК Іван Біленець зайняв І місце серед чоловіків і отримав головний приз.
Дякуємо всім учасникам заходу за активну спортивну участь в житті Костянтинівського району.