Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад

Шлях до високої екологічної культури лежить через ефективну екологічну освіту і виховання, яка на порозі третього тисячоліття стала необхідною складовою гармонійного, екологічного безпечного розвитку. Особлива роль в екологічному вихованні належить учнівським екологічним агітбригадам, юним аматорам – захисникам природи.
 
17 березня 2018 року у м. Краматорськ відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім», у якому взяло участь 12 команд, тематика виступів – «Раціональне використання природних ресурсів».
 
Юні екологи звітували про просвітницьку роботу серед широких верств населення по захисту і збереженню довкілля, про участь у природоохоронних конкурсах і акціях.
 
Учасники агітбригад в своїх виступах продемонстрували власне бачення проблем рідного міста, села та можливість їх практичного вирішення, вказували не лише на забруднювачів навколишнього середовища, а й агітували негативних героїв турбуватись про навколишнє середовище.
 
Члени журі відзначили майстерність виконання учасників та визначили переможців – І місце посіла агітбригада Іванопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Зедений слід».
 
Вітаємо всіх учасників та наставників команди!
 
Джерело: відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації