Участь в нараді

Головний лікар Костянтинівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Ліхтенштейн у складі делегації Донецької області взяла участь в нараді з питань розвитку сільської медицини та впровадження медичної реформи, що проводив Президент України Петро Порошенко 11 вересня 2017 року в національному медичному університеті імені О.О. Богомольця  м.Київ.

У заході брали участь представники Верховної Ради України та Уряду, голови територіальних громад, начальники департаментів охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, головні лікарі з усіх областей України, очільники благодійних фондів, члени громадських організацій.

На нараді з презентацією Проекту Ініціативи Президента України якісної та доступної медицини у сільській місцевості виступила Радник Президента Марія Гайдар. Вона наголосила, що завдання реформи полягає в наближенні медичної допомоги до всіх мешканців сільської місцевості, долучення лікарів до роботи в селах, об’єднанні їх роботи з діючою системою фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів. Проект реформи передбачає єдину систему 3-ох рівнів: первинна медико-санітарна допомога в селі, центральні районні поліклініки та фахівці обласних лікарень і медичних університетів.