Участь в нараді з питань створення єдиного культурного простору

5 лютого 2017 року заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко взяла участь в нараді з питань створення єдиного культурного простору на території Костянтинівського району.
За підсумками наради було вирішено визначити центром культурного простору району село Іванопілля (Іванопільська сільська рада). Також були обговорені питання щодо реалізації заходів з благоустрою території біля будинку культури с.Іванопілля, встановлення меморіальної дошки на честь Юрія Ряста, облаштування скверу, встановлення дитячого майданчика та відновлення футбольного поля для проведення культурно-мистецьких заходів Костянтинівського району.
Вище наведене сприятиме ознайомленню жителів району і області з сучасною українською історією та її видатними постатями такими, як Юрій Ряст.
Юрій Валентинович Ряст (справжнє прізвище Каверін) – поет, публіцист, перекладач.
Народився 18 лютого 1945 р. в с. Іванопілля Костянтинівського району Донецької області. Закінчив філологічний факультет Донецького державного університету. Працював журналістом. Автор поетичних книжок: «Мати і сонях», «Многії літа», «Яворовий дощик», «Курай»; перекладів книжок А. Білецького «Міфи Далекого Сходу», М. Алекберлі «Хотинська війна» (1621 р.)» (у співавторстві), Е. Асанової «Я навчаюся читати» (поетична абетка кримськотатарською та українською мовами). Лауреат премії «Благовіст». Член НСПУ з 2004 року.
Помер 17 вересня 2014 року.