Участь в Міжнародному проекті «Україна й українці — цвіт нації, гордість країни».

З метою гідного представлення світовій спільноті ділового потенціалу країни та для об’єднання української нації проводиться Міжнародний проект «Україна й українці — цвіт нації, гордість країни». Проект здійснюється за підтримки та участі представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій української діаспори, видатних політичних та громадських діячів. В рамках проекту щорічно випускається Книга Пошани «Гордість України. Імена та здобутки».

Заключна частина VIII Міжнародного проекту відбулася 2 березня 2018 року в Будинку офіційних прийомів Уряду м.Києва та була приурочена Дню Соборності України. На урочистому засіданні учасники проекту були відзначені орденом «Слава і честь», грамотою «За вагомий внесок у розвиток української державності» та Книгою Пошани. Так відзнаки отримали заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко; Новодмитрівський сільський голова Микола Яковлев; Торський сільський голова Тетяна Удовиченко; Миколаївський сільський голова Світлана Кіценко; директор СПП «Єлизавета», Почесний громадянин Костянтинівьского району Сосо Кюрджиєв; директор СТОВ «Злагода», депутат районної ради, Почесний громадянин Костянтинівського району Анатолій Поляцьковий; директор СТОВ «Урожай» Ольга Федорова; керівник ТОВ «Торецьке» Володимир Голованьов.

Книга Пошани видається з метою інформування спільноти про успіхи, досягнення і вчинки громадян нашої держави, які отримали почесні звання та нагороди в різних галузях та розповіді про людей, які своєю працею подають приклад, надихають на самореалізацію. Книга розрахована на широкий читацький загал і буде представляти Україну на міжнародних форумах, виставках, презентаціях та інших зібраннях, передаватиметься до міністерств, відомств, центральних й регіональних органів державного управління, посольств та української діаспори, а також стане незабутнім подарунком для нащадків, колег та партнерів.