Участь в фінальному Всеукраїнському етапі з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»

З 1 по 3 червня 2019р. в м. Кременчук Полтавської області проходив фінальний Всеукраїнський етап з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед команд U-11.
У фінал потрапили кращі 8 шкіл України, нагадаємо що в цьому турнірі на початку брало участь 6000 навчальних закладів з усіх куточків України. Серед восьми претендентів на головний приз була команда з Новодмитрівського НВК Костянтинівського району, яка посіла 6 підсумкове місце. Нашими суперниками були спеціалізовані класи різних футбольних клубів.
Чемпіоном України стала ЗОШ № 73 ФК «Карпати» місто Львів. Львів’янам ми і поступилися 0-2 в стартовій грі. Давалася взнаки втома хлопців, позаду довгий і успішний сезон, психологічно були не готові до повноцінної боротьби на даному етапі, а характер проявити не вдалося.
З приємного можна відзначити те, що на фіналі були присутні селекціонери з провідних футбольних академій України і деякі наші футболісти потрапили на олівець для подальших переглядів в спортивні інтернати. Але поки рано говорити про це, чекає довгий трудовий шлях, і тільки хто його пройде, отримає можливий шанс спробувати свої сили на більш високому рівні в подальшому.