Участь у засіданні колегії райдержадміністрації

20 травня 2020 року заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко взяла участь у засіданні колегії райдержадміністрації.

В ході засідання колегії було розглянуті наступні питання:

— про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Костянтинівського району на 2020 рік у І кварталі поточного року;

— про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства, установ освіти, культури, охорони здоров’я в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та заходи по забезпеченню стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

З першого питання начальник відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олена Пшенична доповіла, що реалізація завдань і заходів Програми економічного і соціального розвитку Костянтинівського району на 2020 рік (далі – Програма) у І кварталі поточного року дозволила досягти певних результатів в галузях економіки, вирішити ряд соціальних проблем.

До зведеного бюджету Костянтинівського району за січень-березень 2020 року надійшло доходів 21429,0 тис.грн., що становить 21,7% до Програми.

Доходів загального і спеціального фондів місцевих бюджетів (без трансфертів з державного бюджету) надійшло 10751,4 тис.грн., що становить 21,4 % до уточнених планових показників на 2020 рік.

Під врожай наступного року сільгосппідприємствами та фермерськими господарствами району посіяно 11,1 тис. га озимих зернових культур (що на 9,1 % більш ніж у минулому році), в тому числі 10,9 тис. га озимої пшениці та 240 га озимого ячменю, на площі 576,6 га посіяно озимий ріпак.

Виробництвом продукції тваринництва в районі продовжують займатися СФГ «Артем», в першому кварталі вирощування м’яса свиней склало 29,46 тонн.

Утриманням поголів’я великої рогатої худоби та виробництвом молока на території району займалось підсобне господарство ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат». У зв’язку зі скороченням площі земель в користуванні підприємства (власники земельних паїв забирають свої земельні ділянки та передають їх в оренду іншим суб’єктам господарювання), ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» станом на 01 березня 2020 року повністю ліквідувало поголів’я корів. З початку року виробництво молока склало всього 8,5 тонн.

Виробництво валової продукції сільського господарства в постійних цінах 2010 року за перший квартал 2020 року склало 397,37 тис. грн., що становить 88,4 % до рівня виробництва в першому кварталі 2019 року.

Виконувалися заходи Програми в гуманітарній та соціальній сферах.

Між тим, виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Костянтинівського району на 2020 рік триває.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Світлана Сівова розповіла, що своєчасне та якісне виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років дало змогу у встановлений термін розпочати опалювальний сезон, який, в цілому, пройшов задовільно.

Довготривалих зривів газо-, водо- та електропостачання не виникало. Скарг від населення щодо надання неякісних житлово-комунальних послуг до райдержадміністрації не надходило. Поточні проблемні питання, що виникали у цій галузі, вирішувалися оперативно.

Всі об’єкти соціальної сфери задовільно відпрацювали осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Враховуючи те, що зима була не сніжною та без сильної ожеледиці, проблем з пересуванням транспортних засобів на дорогах району майже не виникало. Виняток склала дорога Костянтинівка – Маркове, де через її географічне розтушування постійно виникають снігові замети навіть під час малого випадіння снігових опадів. Розчисткою та посипкою доріг займалася філія «Автодор № 3». При необхідності, допомогу з розчистки доріг надавали сільськогосподарські підприємства, що розташовані на територіях відповідних сільських рад.

Мешканцям району своєчасно надавалися субсидії на житлово-комунальні послуги та тверде паливо.

Опалювальний період 2019-2020 років закінчився 16 квітня 2020 року відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 26 березня 2020 року № 141.

Після закінчення опалювального періоду 2019-2020 років проведено обстеження котелень, котлів, опалювальних систем, водопровідних мереж, розглянуто загальний стан покрівель закладів та намічені першочергові заходи щодо усунення виявлених недоліків.