Участь у засіданні колегії

14 листопада 2017 року заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко взяла участь у засіданні колегії Костянтинівської районної державної адміністрації.

Обговорювалися наступні питання:

  1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік за 9 місяців поточного року.
  2. Про підсумки збирання врожаю сільськогосподарських культур у 2017 році.
  3. Про виконання у 2017 році розпорядження голови райдержадміністрації від 09 серпня 2010 року № 357 «Про затвердження завдань та заходів щодо виконання у Костянтинівському районі загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року».
  4. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей та студентської молоді Костянтинівського району у 2017 році.
  5. Про стан роботи виконкому Софіївської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
  6. Про стан роботи виконкому Предтечинської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» у сфері освіти та у сфері регулювання земельних відносин.

Також Лариса Миколаївна привітала переможців районного конкурсу «Кращий працівник року» в 2017 році у сфері культури та вручила Почесні грамоти районної ради Оксані Губар (завідувач Білокузьминівського центру культури та дозвілля) та Наталії Музальовій (бібліотекар Марківської сільської бібліотеки).