Участь у Всеукраїнському проекті «Я — Українка»

З метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню, звеличенню нашої рідної землі добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» започаткував Всеукраїнський проект «Я — Українка».

Проект здійснювався за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій, громадських об’єднань тощо.

Невід’ємною частиною проекту була підготовка та випуск книги «Я — Українка», сторінки якої розстеляють рушники жіночих доль. Крім знаменитих постатей, в ній є і багато імен, які ще не відомі широкому загалу, та є не менш значущі в долі нашої країни. Це керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші». Серед них — представники Костянтинівського району та м. Костянтинівка, а саме: голова Костянтинівської райдержадміністрації  Наталія Виниченко; заступник голови районної ради Лариса Степаненко; керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко; головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Ліхтенштейн; голова районної ради ветеранів Тамара Резніченко; завідуючий дошкільного закладу «Білосніжка» с. Іллінівка, депутат районної ради Алла Луненко та начальник Управління Державної казначейської служби України у м. Костянтинівці Донецької області Людмила Березнякова.

23 травня 2018 року в м. Києві відбулася заключна частина ІІ Всеукраїнського проекту, де учасницям було присвоєне народне звання «Берегиня України» з врученням ордену, грамоти «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книги пошани «Я – Українка». На урочистому заході була присутня і делегація Костянтинівського району, яку бурхливими оплесками зустрічали присутні в залі засідань Будинку офіційних прийомів.

Серед почесних гостей заходу були:

– Перший президент України, народний депутат Верховної ради України І–ІV скликань – Леонід Кравчук

– Народний депутат України — Олександр Марченко

– Народний депутат України — Володимир Пилипенко

–  Голова Кіровоградської обласної ради – Олександр Червоноіваненко

Загалом Всеукраїнський проект «Я — Українка» розповів про майже 150 жінок, про їх незламність, чарівність, любов до своєї Батьківщини, життєві успіхи, професійні досягнення та жіночі долі.