Участь у тренінгу

Начальник відділу аналітики, регіонального розвитку та бюджетних програм районної ради, координатор районного ресурсного центру Сергій Івахнін взяв участь у тренінгу “Досягнення європейських стандартів. Угода про асоціацію: перспективи та виклики”, що відбувся 24-26 квітня 2017 року в м. Києві.

Захід відбувся в рамках проекту “Просування проєвропейських реформ в Донецькій та Луганській областях”, що реалізовується Донецьким молодіжним дебатним центром в рамках проекту Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та Європейської правди “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу.

Метою тренінгу є підвищення рівня обізнаності представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій з Донецької та Луганської областей з питань євроінтеграції, стандартів, можливостей, що відкриває ЄС для України та її регіонів, переваг співпраці, зобов’язань щодо виконання Угоди про асоціацію: Україна-ЄС, а також роз’яснення перебігу реформ.

Тренінг провели Ірина Вишлова-Пилєва, начальник адміністратор відділу надання адміністративних послуг Чугуївської міської ради Харківської області, лідер Клубу громадського діалогу м. Чугуєва; Юрій Теміров,  кандидат історичних наук, декан історичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса (м.Вінниця); Світлана Чернецька, медіаексперт, журналіст інформаційної кампанії «Сильніші разом!».