Участь у сертифікаційному тренінгу «Діалог та медіація як інструменти порозуміння в українському суспільстві»

Костянтинівська районна рада займає позицію мирного врегулювання конфліктів, зокрема і спровокованих війною на сході України.

Так, з метою навчання навичкам медіації, ненасильницької комунікації та побудови діалогу між конфліктуючими сторонами, вирішення конфліктів та налагодження національного діалогу заради порозуміння координатор Костянтинівського районного ресурсного центру, начальник відділу аналітики, регіонального розвитку та бюджетних програм районної ради Сергій Івахнін  взяв участь у сертифікаційному тренінгу «Діалог та медіація як інструменти порозуміння в українському суспільстві» (м. Київ).

Під час заходу учасники отримали можливість вивчити та застосувати на практиці інструменти медіації, діалогу та ненасильницької комунікації з метою досягнення порозуміння, а також здобути знання про причини конфліктів, аналіз конфліктної ситуації, потреби та глибинні інтереси різних сторін у конфлікті та розв’язання спорів і конфліктів між людьми; застосувати на практиці навички з ведення діалогу та неконфліктного спілкування.