Участь у Міжрегіональній конференції з децентралізації

Начальник відділу аналітики, регіонального розвитку та бюджетних програм Костянтинівської районної ради, координатор районного ресурсного центру  Сергій Івахнін взяв участь у Міжрегіональній конференції з децентралізації, що проходила 14-16 червня 2017 р. в м.Запоріжжя в рамках реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ». 

Порядок денний конференції:

— впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» як ключового елементу майбутнього посилення територіальних громад: уроки та досвід;

— шляхи децентралізації в Запорізькій області;

— аспекти фінансової децентралізації та розвиток об’єднаних територіальних громад Запорізької області;

— формування нової регіональної політики України в умовах децентралізації влади;

— проблемні аспекти процесів децентралізації в умовах нової економічної реальності;

— історії успіху об’єднаних територіальних громад: від ідеї до впровадження;

— майбутнє розвитку громад — trandwatching децентралізації.

В процесі конференції відбулися презентації результатів соціологічного дослідження «Децентралізація в умовах  військового конфлікту»  та всеукраїнської «Школи децентралізації», посібника з децентралізації та звіту за результатами соціологічного дослідження; пройшла дискусія «Механізми активізації соціально-економічного розвитку територіальних громад».

Учасниками події стали представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, координатори ресурсних центрів та інші. Загалом на заході були присутні представники з 10 регіонів країни — Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Тернопільської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської та Житомирської областей.

Також на конференцію з робочим візитом завітав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.