Участь у мітингу.

06 вересня 2017 року голова Костянтинівської районної державної адміністрації Наталія Виниченко, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, голова районної організації ветеранів Тамара Резніченко взяли участь у мітингу, присвяченому 74-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників.

Також на заході були присутні керівники відділів, управлінь та служб району, учні шкіл, студенти Костянтинівського технікуму Луганського національного аграрного університету.

Л.Степаненко наголосила, що День визволення від фашистських загарбників — знаменна та незабутня дата в історії Костянтинівського району та Донецької області загалом. Значний проміжок часу відділяє нас від тієї миті, коли було покладено край пануванню фашистських окупантів, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир і щасливе життя. Лариса Миколаївна побажала всім присутнім міцного здоров’я на довгі роки, миру, добра і благополуччя.