Участь у форумі

25 жовтня 2018 року заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко взяла участь у форумі «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави», що проходив у м. Краматорськ.

В рамках заходу були обговорені питання стосовно розвитку місцевого самоврядування: здобутки та подальші завдання; законодавчого регулювання у сфері місцевого самоврядування: стратегічне планування як інструмент нової регіональної політики; співпраці у вирішенні питань ВПО: влада – бізнес – громада.

Форум організований Донецькою обласною державною адміністрацією (Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації), Луганською обласною державною адміністрацією, Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Ради Європи.

У форумі брали участь: народні депутати України, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, експертного та наукового середовища, міжнародних партнерів.

Фото прес-служба Донецької ОДА