Участь у Форумі

Заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко взяла участь у Форумі «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави», що проходив в м. Краматорськ 28-29 листопада 2019 року.
Форум складався з 7 панельних дискусій, а саме:
розвиток місцевого самоврядування: здобутки та виклики, законодавче регулювання; адміністративно-територіальний устрій: питання на порядку денному та подальші завдання; наступні місцеві вибори: ризики чи нові можливості; захист прав внутрішньо переміщених осіб україни; креативна економіка в україні: міф чи основа сталого розвитку; громадянське суспільство, відкрита влада та інформаційний простір; розвиток соціальних прав як ключовий чинник сталої демократії.
Також були нагороджені переможців обласного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування».
Форум організований Донецькою та Луганською обласними державними адміністраціями, Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування і Міністерством розвитку громад та територій України за підтримки Ради Європи.
У заході взяли участь народні депутати України, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, експертного та наукового середовища, міжнародних партнерів.