Участь у фаховій майстерні

Голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов та головний лікар Костянтинівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Ліхтенштейн взяли участь у фаховій майстерні на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина», яка відбулася 14 березня 2018 року в м. Покровськ.

Програма навчань включала в себе обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їх вирішення (аспекти медичної реформи, реформування медицини в сільській місцевості, створення спроможної мережі надання первинної медичної допомоги). Також була проаналізована нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів. Фахова майстерня пройшла в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми, мали змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Захід був організований в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Фото з сайту: http://ddk.dn.ua/news/article/29889/