У школах Костянтинівського району пройшли випускні вечори

Ось і залишилась позаду безтурботна шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал. Цього дня учні 11-их класів отримали документ про здобуття середньої освіти.

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників вітали керівництво району, депутати районної та сільських рад, керівники установ та підприємств району.

Так, заступник голови районної ради Лариса Степаненко відвідала випускні вечори в Іванопільській спеціалізованій школі та Новодмитрівському навчально-виховному  комплексі. У цей прекрасний день Лариса Миколаївна  висловила сподівання, що юнаки та дівчата гідно долатимуть труднощі в житті, що кожен здобуде успіхів у самореалізації, побажала випускникам віри в себе, здійснення мрій, щасливої життєвої дороги та мирного неба над головою.

Закликали повертатися в рідні села, здобувши професію, щоб працювати на їх розвиток.

Також випускників вітали їхні вчителі та учні молодших класів, благословення й напутні слова в щасливу життєву дорогу прозвучали з вуст батьків.

У свою чергу випускники не забули віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання.