Твій друг — безпечний рух!

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить — і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
 
З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Торському НВК з 11 листопада по 17 листопада 2019 року був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.
Класними керівниками було сплановано та проведено заходи, які були сплановані та направлені на повторення, вивчення правил безпечного поводження на дорозі, в транспорті:
бесіда-гра «У гості до Світлофора Моргайка» — 1,2 клас;
виховна година «Сигнали світлофора» — 3 клас;
проєкт «Абетка безпеки» — 4 клас;
година спілкування «Безпека на дорозі – безпека життя» — 5,6 класи;
вікторина «Знавці дорожнього руху» — 7,8 класи;
година спілкування «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху» — 9,11 клас;
рухливі перерви «Зелений сигнал»
15 листопада пройшов єдиний національний урок «Безпечна країна». Урок проводився у формі квест-гри, в якому взяли участь усі учнів НВК. Діти на станціях виконували розв’язували проблемні ситуації, складали вірші та розгадували загадки тощо.
Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.