Тренінги з соціальної інтеграції людей з інвалідністю «Inclusive Friendly»

22 та 28 квітня 2017 року (м.Костянтинівка та м.Краматорськ) начальник відділу аналітики, регіонального розвитку та бюджетних програм районної ради, координатор районного ресурсного центру Сергій Івахнін взяв участь у тренінгах з соціальної інтеграції людей з інвалідністю «Inclusive Friendly», які провели Дар’я Герасимчук та Віталій Сергійчук.

Чимало людей виключені з активного життя своїх громад через інвалідність. Це призводить до того, що багато чудових та інноваційних ідей та корисний досвід залишається без належної уваги. Такий стан речей сприяє розповсюдженню упереджень та поглибленню нерівності в суспільстві. Тому ПРООН в Україні за фінансової підтримки Королівства Швеція (SIDA) та Швейцарської Конфедерації (SDC) проводить серії одноденних тренінгів із соціальної інтеграції під назвою «Inclusive Friendly» в містах Донецької та Луганської областей. Тренінги проводяться консорціумом з 4 організацій, що працюють разом для соціальної інтеграції – «Society Initiatives Institute», «Право на щастя», «Відчуй», «Бачити серцем».

Inclusive Friendly – новий для українського суспільства соціальний проект, що має на меті навчання навичкам комунікації з людьми з інвалідністю. Це приклад широкоформатної співпраці та об’єднання громадського суспільства навколо спільних проблем.