Тренінги у рамках проекту «Запуск регіонів Донбасу» (Донецька та Луганська області)

Український інститут міжнародної політики запрошує громадські організації та ініціативи  взяти участь у проекті «Запуск регіонів Донбасу». Дедлайн — 7 січня 2017 р.

Проект створює форум для передачі знань та навичок з організаційного розвитку та інституційної спроможності громад, інклюзивного способу вироблення пріоритетів місцевої політики та їх пізнішу реалізацію у партнерстві місцевої влади та громадських ініціатив та середовищ, застосування методів проектного менеджменту у роботі міст районного та обласного значення та новостворених об’єднаних територіальних громад.

Цільовою аудиторією проекту «Запуск регіонів Донбасу» є представники місцевих органів влади, представники громадського сектора (місцевий та регіональний рівень), місцеві активісти та групи з Донецької та Луганської областей.

Перший тренінг відбудеться у Миргороді:

19-21 січня: Маріуполь, Костянтинівка, Мангуш, Сартана, Дружківка, Покровськ, Вугледар, Соледар
23-25 січня: Слов’янськ, Святогірськ, Миколаївка, Велика Новосілка, Краматорськ, Лиманська ОТГ, Октябрська ОТГ, Черкаська ОТГ, Білозерська ОТГ
26-28 січня: Сєвєродонецьк, Новопсквоська ОТГ, Білокуракінська ОТГ, Новоайдарська ОТГ (у процесі об’єднання) Старобільськ, Лисичанськ

Організатори забезпечують проживання й харчування учасників під час заходу, а також відшкодовують вартість проїзду до місця проведення навчання (у межах вартості купейного квитка).

Детальніше за посиланням http://gurt.org.ua/news/trainings/36046/bull/