«Той самий футбольний клас»

05 травня 2018 року в с. Довга Балка на полі зі штучним покриттям відбувся фінальний етап відкритої першості Костянтинівського району спортивного конкурсу-змагання «Той самий футбольний клас» під девізом «З футболом в кожне село. Від насіння до колоса ­– виростимо команду разом».

В Костянтинівському районі цей захід відбувається третій рік поспіль за ініціативи ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району (директор Жарков Ігор Володимирович).

Система проведення конкурсу:

  • ігрова частина — хлопчики і дівчатка грають у футзал (хлопчики проти хлопчиків, дівчата проти дівчат);
  • конкурс з техніки гри-жонглювання, удари на точність, дриблінг;
  • теорія — правила гри в футбол і футзал;
  • історія розвитку українського футболу та футзалу.

Переможець визначається за сумою балів.

Арбітр спортивного конкурсу-змагання тренер ДЮСШ «Колос» — Кіріка Сергій Григорович.

Після кожного етапу спортивного конкурсу-змагання Степанівська ЗОШ підготувала музичні та акробатичні номера, за що їм висловлюємо велику подяку.

На заході були присутні голова Костянтинівської районної державної адміністрації Виниченко Наталія Михайлівна; директор ДЮСШ «Колос» Ілінівської сільської ради Архипов Дмитро Анатолійович, в.о. начальника відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації Уварова Олена Вікторівна, ветерани спорту.

Результати конкурсу-змагання розподілилися наступним чином:

І мiсце здобула Степанівська ЗОШ;

ІІ мiсце – Кiндратiвська СШ;

Найкращі фінального етапу конкурсу-змагання та кращі за номінаціями стали Яковенко Ксенія — учениця Кіндратівської СШ та Мазниченко Кирило – учень Степанівської ЗОШ.

Кожна команда отримала медалі та дипломи. Команда-переможець кубок та футбольний м’яч. А найкращі за номінаціями – статуетки.