Тиждень профорієнтації «Професійний орієнтир — 2018» в Торському НВК

З метою виконання Плану заходів з реалізації проекту «Фахова освіта» районної Програми розвитку освіти «Освіта Костянтинівського району в європейському вимірі 2017-2020 роки» щодо профорієнтації учнівської молоді в закладах загальної середньої освіти Костянтинівського району, реалізації проекту «Молодь Донеччини на шляху до майбутньої професії» Регіональної комплексної соціальної програми «Молодь і сім’я Донеччини» затверджної розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 26.12.2016 № 1189, згідно з листом Костянтинівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області, наказу відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації від 05.04.2018р. № 156 «Про проведення Тижня профорієнтації у закладах загальної середньої освіти Костянтинівського району», наказу по Торському НВК від 16.04.2018р. № 65 «Про проведення Тижня профорієнтації» з 23 квітня 2018 року до 27 квітня 2018 року у Торському НВК проходив Тиждень профорієнтації «Професійний орієнтир — 2018».
 
Класними керівниками та педагогом-організатором було сплановано та проведено такі заходи:
 
Година спілкування: «Світ професій», перегляд тематичних мультфільмів — 1 кл.;
 
Усний журнал «Говорять професії» — 2 кл.;
 
Конкурс загадок про професії «Калейдоскоп професій» — 3 — 4 кл.;
 
Інформаційна хвилинка «Вибір професії – вибір долі» — 5кл.;
 
Профорієнтаційна гра «Хочу + можу + треба» — 6 кл.;
 
Тренінгове заняття «Я і майбутня професія» — 7-9 кл.;
 
Реєстрація учнів 8, 9 класів в профорієнтаційній групі для старшокласників «Профорієнтація. Свідомий вибір професії і успішна кар’єра» в соціальній мережі Facebook;
 
Зустріч з прокурором Костянтинівської місцевої прокуратури Шкоян Г.Н. «Моя професія – прокурор» — 7-9кл.
 
Під час Тижня учні Торського НВК здійснили екскурсії до відділення Укрпошти с. Торське, сільської ради, ФАПу, відвідали майстер-клас з виготовлення та розпису медових пряників творчої майстерні «Прянівілль» у м. Дружківка.