Тиждень дошкілля у закладах дошкільної освіти

З метою підвищення престижності професії педагогів з 24.09. по 30.09.2018 у закладах дошкільної освіти району проходив Тиждень дошкілля. Протягом цього періоду дошкільники подорожували за напрямками, рекомендованими методичним кабінетом відділу освіти та планоми роботи дитячих садків. Кожен день тижня мав свою назву.
 
Розпочався тиждень днем відкритих дверей «Сучасний дитячий садок», що дав змогу батькам ознайомитися з роботою ЗДО та дошкільних груп НВК.
 
Були проведені виставки робіт дошкільнят з образотворчої діяльності (малювання, ліплення, аплікація, вироби з паперу), на яких діти показали свої вміння та навички.
 
Проведено ігри-подорожі, які допомогли дошкільнятам весело, змістовно і цікаво провести час. Вихованці разом з героями казок заочно подорожували на казковому експресі по зупинкам. На кожній зупинці дітей чекали цікаві завдання, загадки, конкурси, ігри, розваги.
 
Працівники закладів не залишилися осторонь благодійної акції «Створи добро» (надання адресної допомоги соціально-незахищеним сім’ям, діти яких відвідують ЗДО). Діти пільгових категорій отримали гуманітарну допомогу (іграшки, книжки, канцелярське приладдя).
 
Завершився Тиждень дошкілля святковою програмою «Щасливе дитинство». Діти та їх батьки, працівники дитячих садків приймали активну участь у іграх та розвагах. На свято було запрошено ветеранів дошкілля. Родзинкою свята став флешмоб за участю дітей, працівників ЗДО та батьків «Дружня родина».
 
На високому рівні Тиждень дошкілля проведено в ЗДО сс.Олександро-Шультине, Куртівка, Миколаївка, Маркове.
 
Усі проведені заходи сприяють популяризації дошкільної освіти, підвищенню її якості та спрямовані на активізацію всіх учасників освітнього процесу та формуванню любові до ближнього й Батьківщини.
 
Джерело: відділ освіти Костянтинівської РДА