Тиждень безпеки життєдіяльності в Марківській ЗОШ

З метою попередження нещасних випадків з дітьми під час навчально-виховного процесу, травмування та загибелі в побуті, поліпшення стану безпеки життєдіяльності, формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя в Марківській ЗОШ з 15.04. по 19.04.2019 року був організований та проведений Тиждень безпеки життєдіяльності.

З метою практичної перевірки готовності школи до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, була здійснена евакуація учнів, учителів та працівників навчального закладу. Також були організовані та проведені заходи з пропаганди ЦЗ та питань забезпечення безпеки життєдіяльності людини.

Головною умовою успішного проведення тижня ЦЗ була його насиченість практичними заходами, які викликали жвавий інтерес в учнів.

Проведення в школі таких заходів сприяло удосконаленню педагогічним колективом та учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, навченості надання першої медичної допомоги потерпілим в разі потреби, готовності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту, пропаганді здорового способу життя дітей і юнацтва.

Закінчився тиждень підбиттям підсумків та обговоренням результатів проведеного тижня з керівним складом школи, відповідальними особами, педагогічними працівниками.