Тиждень безпеки життєдіяльності та День цивільного захисту в Торському НВК

Створення здорових і безпечних умов навчально-виховного процесу, запобігання травматизму його учасників є одним з основних завдань при організації навчально-виховного процесу.

З 15 по 19 квітня в Торському НВК проходив Тиждень безпеки життєдіяльності та День цивільного захисту. Протягом тижня діти брали участь у різноманітних конкурсах та іграх: «Відгадай кросворд», «Чорна скринька», «Склади пам’ятку», «Перша допомога», «Відгадай слово», «Алгоритм дії у надзвичайній ситуації».

Школярі повторили правила поведінки з незнайомими людьми; виконували тренінгові вправи «Скріпка», «Аргументи і факти» та «Так чи ні»; розглядали та обговорювали життєві ситуації, переглядали відео та коментували зміст побаченого щодо дій під час пожежі, роботи з електроприладами, газовими приладами, побутовою хімією, отруєння хімічними речовинами, дій із вибухонебезпечними предметами, наводили приклади для розв’язання даного питання із власного життя або додаткової літератури.

18 квітня у школі був проведений День цивільного захисту учні склали пам’ятки про дії під час надзвичайних ситуацій та надання першої долікарської допомоги. У рамках Дня було проведено квест для учнів 5-10 класів «Цивільний захист – це не жарти», сюжетно-рольова гра для учнів 1-4 класів «Якщо трапилась біда» і відпрацювання плану евакуації на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Загалом, підсумовуючи результати проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності, можна з впевненістю констатувати, що питання безпеки життєдіяльності підростаючого покоління в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від таких знань та вмінь залежить їх майбутнє – щасливе та безпечне.