Тих днів не забути ніколи

Слово війна – страшне , жахливе,
Тому, звичайно, так важливо
Мир та добро у світ нести,
Щоб в щасті й злагоді рости.

Уже багато років відділяє нас той страшний день початку Другої світової війни, з яким до кожної оселі, до кожної української родини надійшли зневіряння, холод і голод, кровопролиття… Не забули тієї страшної трагедії і жителі с. Торське.

7 вересня у с. Торському відбувся мітинг присвячений 75-річниці визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників. Учні Торського НВК, жителі села, представники міської адміністрації, молодь, представники громадських організацій, віддали данину поваги героям — визволителям Другої світової війни.

Присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав власне життя в ім’я миру на рідній землі. Учасники на заході вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих воїнів, після чого поклали квіти до пам’ятника.

Багато десятиліть минуло з тих пір. За цей час відбулося багато радикальних змін в світі і країні. Вони стали іншими. І все ж, — минуле завжди з нами, в нас самих. Ми не маємо права забувати той грізний доленосний час. Жити без пам’яті, без історії – означає втратити коріння життя.

Джерело: Торський НВК