Свято 8 березня в Торському НВК

Мама! Найдорожче слово в світі.
Де б не був ти, щоб ти не робив,
Назавжди вона твій шлях освітить
Ніжним серцем, відданим тобі.
 
Весна!
Весна – це тепле, блакитне небо, яскраве сонечко.
Весна – це перші квіти, веселі пісні пташок.
Весна – це магія, це свято жінок!
Лагідні промені сонця. Несмілий передзвін краплинок і струмочків. Перші квіти. Разом з цими характерними ознаками весни приходить до нас і перше весняне свято – Міжнародний жіночий день. Це радісне свято бажаним гостем входить в кожен дім. День жінки. У цей день ми вітаємо своїх мам, бабусь, сестер. У мільйонів жінок крім їхньої професії є ще один обов’язок – бути матір’ю, бути добрим сонечком сім’ї, нести світло і тепло дітям, стати їм найближчим другом і порадником.
 
8 березня — свято, яке символізує прихід весни. У цей день жодна жінка не залишиться без уваги та подарунків.
 
Діти Торського НВК подарували своїм мамам і бабусям чудовий концерт «Усім жінкам присвячується».
 
Учні розповідали вірші «Люба моя матусю», «Дякую тобі, бабусю»; співали пісні «Мамо», «Птахом лину» та подарували красиві танці «Серце віддаю матусі» та «Рідне сонечко – матусенько моя». Із веселими сценками «Мушкетери», «Урок фізкультури» та «Малюк Жорик», привітали чарівних жінок старшокласники, а учні молодших класів приготували подарунки для вчителів власноруч — це чудові аплікації «Чарівний букет».
 
Якщо зробити короткі висновки з цього дня, то 7 березня у Торському НВК пройшло весело, гумористично та по-сучасному, а найголовніше — усе жіноцтво отримало шалену дозу уваги та компліментів.
 
Хочемо подякувати за незабутній день напередодні 8-го березня та приєднатися до усіх найщиріших побажань чарівним жінкам.
 
Педагог організатор Ю.С. Безух
 
Джерело: відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації