Святковий захід до Дня медичного працівника

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.
Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.
Сьогодні, 15 червня 2018 року, напередодні Дня медичного працівника РБК «Ювілейний» підготував та провів святковий концерт з нагоди цього чудового свята.
На захід завітали заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, головний лікар КП «Костянтинівський районний ЦПМСД» Наталія Ліхтенштейн, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Костомарова, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко, начальник відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації Вікторія Казімір та працівники медичної галузі району.
Вікторія Іванівна та Лариса Миколаївна привітали медиків зі святом, подякували їм за сумлінну працю та постійну готовність прийти на допомогу. Також вони нагородили Грамотами кращих працівників в галузі медицини та вручили Почесні грамоти і Подяки переможцям та лауреатам районного конкурсу «Кращий працівник року» в 2018 році у сфері охорони здоров’я.
Так переможцями стали:
— у номінації «Кращий лікар загальної практики — сімейний лікар» — Горобець Ігор Анатолійович (завідувач амбулаторії с. Стара Миколаївка);
— у номінації «Кращий фельдшер» — Шаброва Інна Євгенівна (фельдшер кабінету невідкладної медичної допомоги Костянтинівського районного ЦПМСД);
— у номінації «Краща медична сестра загальної практики сімейної медицини» — Бережна Оксана Миколаївна (сестра медична амбулаторії с. Іллінівка) та Маршалко Тетяна Володимирівна (сестра медична Віролюбівської амбулаторії).