«Святий Миколай крокує із Заходу на Схід»

19 грудня 2017 року заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко взяли участь у святковому заході «Святий Миколай крокує із Заходу на Схід» в рамках реалізації Програми національних обмінів. 

Свої двері гостинно відчинила Добропільська районна рада. Святкування розпочалося виконанням духовного гімну «Молитва за Україну». Цей музичний твір відомий також як церковний гімн України.

Цього дня в Добропільському районі розпочалася районна благодійна акція «Віддай серце дітям». Біля будівлі районної ради була встановлена ялинка,  її прикрасою стали новорічні іграшки, які виготовлено дитячими руками в рамках конкурсу «Hand Made». По закінченню заходу всі охочі мали змогу зняти з ялинки листівки-побажання від дітей Добропільського району.

На святі були присутні гості з різних регіонів України, а саме: Ярослав Шукаль (голова Великоберезнянської районної ради Закарпатської області), Віталій  Гуменний (заступник голови Глибоцької районної ради Чернівецької області), Василь Паламар (староста ОТГ с. Іванків Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області), Світлана Косенко (керівник виконавчого апарату Слов’янської районної ради).

Всіх присутніх привітали голова районної ради Тамара Бєлянкіна та перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Стебель. Після чого надали слово почесним гостям, які, в свою чергу, вислови слова подяки організаторам заходу за запрошення та побажали всім добра, миру і злагоди. В.Паламар у своїй промові, окрім вітальних слів, закликав усіх приєднатися до акції «Україна моя вишивана». Він привіз вишиту карту України. Ця карта є своєрідним полем молитви, зарядженим позитивною енергетикою людей зі всієї України. За допомогою голки і нитки серця українців об’єднуються в одне єдине ціле. Л.Степаненко та Н.Тарасенко також долучилися до акції та поклали декілька хрестиків на полотно, підтверджуючи, що Україна єдина із заходу до сходу.

Ця вишивана карта України буде й надалі мандрувати по Україні, а потім поїде в Європу і закінчить свій шлях у Ватикані.