Спортивно-інформаційний захід

16 березня 2018 року на базі Новодмитрівського навчально-виховного комплексу для учнів та вихованців ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району був проведений спортивно-інформаційний захід, в рамках модулів проекту відділення національного олімпійського комітету в Донецькій області «#OlympicLab» («Історія розвитку олімпійського руху»).

Було організовано слайд-презентацію щодо основних етапів розвитку олімпійського руху, олімпійських цінностей, історії проведення Олімпійських ігор та їх філософію. Також зі школярами обговорювали шлях українських спортсменів у олімпійському русі, перемоги та поразки. 

На заході був присутній ветеран спорту, тренер, колишній голкіпер команди «Автостекло» (м. Костянтинівка) Сергій Васильович Кандибка, який поділився своїм досвідом, розповів про важливість занять фізичною культурою у житті кожної людини для фізичного та психологічного здоров’я.

Для закріплення отриманих знань, усім присутнім було запропоновано взяти участь в олімпійській вікторині. За підсумками вікторини учасникам надано призи від відділення національного олімпійського комітету в Донецькій області.

Спортивною частиною заходу став показовий виступ футбольної команди ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району та невеличкий екскурс у світ спорту від директора ДЮСШ «Колос» Жаркова І.В. 

Захід був підготований РБК «Ювілейний» Костянтинівської районної ради Донецької області, ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району за підтримки відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації та в рамках модулів проекту відділення національного олімпійського комітету в Донецькій області «#OlympicLab».