Спортивне свято

3 квітня 2019 року на базі Кіндратівської СШ I-III ст. тренерами з легкої атлетики Наливайко Любов Петрівною, Морозовим Олександром Юрійовичем та вчителем фізичної культури Животовою Людмилою Василівною для вихованців секції легкої атлетики ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району була проведена акція #WhiteCard («Біла картка») та спортивне свято до Міжнародного дня спорту заради миру (International Day of Sport for Development and Peace), яке відзначається всім Світом — 6 квітня.

Захід пройшов у рамках проекту НОК України #OlympicLab, за програмою «Дитячої легкої атлетики IAAF» під назвою: «Легка атлетика – королева спорту»

На свято були запрошені кращі спортсмени школи, Сімінченко Валентина — абсолютна чемпіонка районних змагань з легкої атлетики (біг, стрибки, метання набивного м’яча) серед навчальних закладів Костянтинівського району, учениця 5 класу і неодноразова призерка змагань з фігурного катання та Яковенко Ксенія — переможиця та призерка районних, обласних та Всеукраїнських чемпіонатів з міні-футболу команда дівчат ДЮСШ  «Колос».

Юні спортсменки поділились своїм спортивним досвідом, успіхами, провели спортивну розминку та прийняли участь в змаганнях.

Нове сьогодення зумовлює нову моду.
Сучасна мода одна – здоров’я.

І тому наше спортивне свято проходило під гаслом:

Бути здоровим – красиво!

Бути здоровим – стильно!

Бути здоровим-класно!

Спортивна зала була по святковому прикрашена інформаційними плакатами від НОК України.

Змагання відбулися між двома командами «Чемпіон» та «Олімпійці» і включали елементи легкої атлетики: естафетний біг, метання на влучність в вертикальну ціль, стрибкові вправи, бар’єрний біг та інші веселі естафети та спортивну вікторину з легкої атлетики. Всі вихованці показали найкращі свої фізичні та вольові якості. Останнім видом змагань була дитяча спортивна гра «Малюкбол» з 8 м’ячами. Кожна команда намагалася вибороти перемогу в чесній боротьбі, але команді «Чемпіон» посміхнулася вдача і вона трішечки випередила суперників і посіла перше місце.

Обидві команди були нагороджені особистими грамотами та баскетбольними м’ячами.

Дякуємо батькам вихованців які відгукнулися і допомогли в оформленні та суддівстві змагань

А саме головне, що всі вихованці мали гарний настрій і залишилися задоволеними.

“Здорова родина – здорова українська нація»

Спорт стає засобом виховання тоді, коли він є улюбленим заняттям  кожного!